Restauracja Pod Lwami to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju okazjonalnych przyjęć. Położona w pięknym, dużym domu z tarasami i rozległym, zacisznym ogrodem restauracja posiada w swoim wnętrzu kilka oddzielnych, klimatyzowanych sal konsumpcyjnych o różnej wielkości, począwszy od kameralnej sali dla 30 osób a kończąc na sali bankietowej dla 150 osób (w formie zasiadanej a do 250 osób w formie koktajlowej) . Pomieszczenia te idealnie nadają się, nie tylko na romantyczną kolację we dwoje z okazji zaręczyn, rocznicy ślubu, czy randki, ale również na kameralne uroczystości rodzinne takie jak np.: imieniny, urodziny, chrzty, komunie, konsolacje, kameralne obiady po ceremonii zaślubin lub też całonocne przyjęcia weselne z tańcami. Z sukcesem organizujemy również spotkania towarzyskie, biznesowe i firmowe eventy. Mając duże możliwości, aranżacje sal i ustawienia stołów przygotowujemy zgodnie z Państwa życzeniem, a ich dopełnieniem w sezonie letnim będzie nasz tonący w kwiatach, zaciszny ogród.

Korzystając z posiadanych zasobów z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie w dowolnej konwencji według Waszego pomysłu, a nasze zaangażowanie, ciepła atmosfera, życzliwa obsługa i domowe jedzenie sprawią, że tego dnia nie da się zapomnieć.

Usatysfakcjonowani tym goście chętnie organizują u nas kolejne, ważne w ich życiu uroczystości.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych wnętrz, po których z przyjemnością Państwa oprowadzimy i doradzimy indywidualne menu.

Zapraszamy do kontaktu.